Budowa przechowalni ziemniaków i warzyw - o firmie Omnivent

Wybierz projekt Omnivent

i pozwól, abyśmy zatroszczyli się o przechowywanie Twoich produktów.
 

Omnivent jest międzynarodowym koncernem, którego specjalność stanowi budowa przechowalni ziemniaków, marchwi, cebuli i innych płodów rolnych. Działamy na skalę światową, zaspokajając potrzeby klientów z wielu krajów na kontynencie i poza nim. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz instalacją nowoczesnych urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych dla różnych sektorów rolnictwa. Prowadzimy także szkolenia z zakresu ich obsługi oraz zajmujemy się fachowym doradztwem w tym zakresie. Zwłaszcza w zagospodarowaniu ziemniaków, marchwi, cebuli i cebulek kwiatowych, Omnivent – dzięki swemu wieloletniemu doświadczeniu – zdobył bogatą i specjalistyczną wiedzę.

Firma działa za pośrednictwem swoich głównych oddziałów w Holandii oraz Polsce. Poprzez aktywną i rozbudowaną sieć przedstawicieli Omnivent można znaleźć wszędzie tam, gdzie jest konieczna budowa przechowalni ziemniaków czy chłodni na warzywa i inne produkty rolne. Firma na całym świecie wyróżnia się dostawą specyficznych rozwiązań w korzystnych cenach oraz doskonałym serwisem: przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.

Omnivent - Lipka
Omnivent - Sępólno Krajeńskie
Omnivent Techniek BV - Holandia
Omnivent Cooling - Holandia
Omnivent - Chiny

Projekt przechowalni dostosowany do potrzeb

Omnivent jest najlepszym doradcą. Jak nikt inny potrafi wyjść naprzeciw życzeniom klienta i zmienić je w jeden, przemyślany projekt przechowalni, spełniający wszystkie wymogi nowoczesnego przechowywania. Dla nas nie ma znaczenia, czy chodzi o wyposażenie nowego obiektu, czy o modernizację istniejącego. Nastawieni na praktyczne działanie doradcy Omniventu chętnie przygotują projekt w oparciu o Państwa specyficzną sytuację i oczekiwania.

Oferujemy usługi kompleksowe: od projektu do wdrożenia, a co za tym idzie, możemy wyręczyć Państwa w wielu sytuacjach.
Interesuje Państwa budowa przechowalni ziemniaków i warzyw? Wybierzcie projekt Omnivent i pozwólcie, abyśmy zatroszczyli się o przechowywanie Waszych produktów.

 

Mapa obiektów Omnivent-u