Kariera

Miejsce pracy: Omnivent Sp. z o.o. Sępólno Krajeńskie (pow. sępoleński)
Region: woj. kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

Zadania:
- montaż instalacji chłodniczych
- wykonywanie okresowych przeglądów chłodniczych
- optymalizacja parametrów chłodniczych
- usuwanie awarii chłodniczych

Wymagania:
- doświadczenie przy montażu, serwisie oraz naprawach urządzeń i instalacji chłodniczych min. 2 lata, praca na samodzielnych stanowiskach
- znajomość budowy i konstrukcji urządzeń chłodniczych,
- doświadczenie w zakresie automatyki (naprawy, regulacje) instalacji chłodniczych - twarde lutowanie, wymiana elementów mechanicznych, odzysk czynnika chłodniczego itp.
- znajomość sterowników firm: Danfoss, Carel, itp.
- uprawnienia F-gazowe – wymagane
- uprawnienia elektryczne do 1kV – będzie dodatkowym atutem
- uprawnienia lutowacza – będzie dodatkowym atutem
- prawo jazdy kat. B
- umiejętności pracy w zespole
- gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:
- umowę o pracę
- możliwość rozwoju
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilność zatrudnienia

W związku ze specyficznym charakterem działalności oraz dużą sezonowością naszej branży ciągle poszukujemy pracowników do pracy sezonowej w okresie wiosenno-letnim. Jeśli masz podstawową wiedzę z zakresu obróbki drewna oraz szukasz ciekawej i pełnej wyzwań pracy zgłoś się do nas. Szukamy zarówno osób z doświadczeniem jak i tych, którzy chcą się uczyć i są chętni do pracy. Wielu z takich pracowników znajduję u nas stałe zatrudnienie. Przykładem jest większość kadry menadżerskiej, kierowniczej a nawet dyrektorskiej. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: +48 668 834 996, lub mailowy: pietrzyk.grzegorz@omnivent.pl.