Aktualności

22.08.2019

Jak wybrać agregat chłodniczy do przechowalni?

Aby zachować jakość i świeżość produktów, utrzymanie stałego klimatu w przechowalni to podstawa. Jak więc wybrać właściwy agregat chłodniczy do przechowalni, tak, aby warzywa jak najdłużej nie straciły na wartości handlowej? Odpowiedni agregat chłodniczy, czyli świeżość produktów Przy zakupie agregatów chłodniczych pod uwagę należy wziąć przede wszystkim ich przeznaczenie. Moc ag...

Czytaj całość
30.07.2019

OmniFrigo 60

Ciepło prawda? Mamy coś dla chcących ochłody. 60 kW mocy chłodniczej mogłoby schłodzić całkiem sporo mieszkań, ale stworzone jest z myślą o ziemniaku. Omnifrigo 60 gotowe do wysyłki do naszego klienta w Niemczech!

Czytaj całość
18.10.2017

Mobilna komora ciśnieniowa

Niektóre rzeczy są możliwe tylko u nas! Dzięki najlepszym inżynierom i stolarzom jesteśmy w stanie wykonać najtrudniejsze projekty. Tutaj klient chciał zbudować komorę ciśnieniową dla systemu luzem, ale jednocześnie chciał móc używać bramy, gdy magazyn jest pusty. Omnivent dostarczył mobilną komorę ciśnieniową, która może być zdemontowana w razie potrzeby.

Czytaj całość
12.10.2017

Kolejny ciekawy projekt zakończony

Ponad 2500 ton ziemniaka w dwóch sekcjach wyposażonych w grawitacyjny system wentylacyjny, nawilżanie oraz system kontroli OmniCuro!

Czytaj całość
24.07.2017

Powiadomienia SMS o alarmie w przechowalni

Czy chcesz być powiadamiany za pomocą wiadomości SMS o alarmach w Twojej przechowalni? Dzięki zainstalowaniu dodatkowego modułu powiadamiania do Twojej szafy sterowniczej możesz być informowany o wystąpieniu każdego z następujących alarmów: - brak zasilania (moduł wyposażony jest w akumulator zapewniający zasilanie podczas zaniku głównego zasilania), - zbyt niskie napięcie, lub asymetria faz,...

Czytaj całość